KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 11697029
nr 1169 7029
Axel Törneman
(1880-1925), Sverige
Teckning, Blyerts, Axel Törneman (1880-1925), Osignerad, 26x29
Kondition: intyg a tergo
Axel Törneman, svensk konstnär född 1880, död 1925.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:57:45
300 kr
400 kr